Atletiek jureren

werkwoord Uitspraak: [ɑtləˈtik ʒy'rerə(n)]
1) het beoordelen, opmeten en registreren van prestaties van atleten;
2) de activiteiten die juryleden en officials uitvoeren om atletiekwedstrijden mogelijk te maken.



Wedstrijdkalender 2019

DatumWedstrijd omschrijvingSoortVerenigingPlaats
za. 30 mrt.1e SeizoenwedstrijdBaanAAV SISUAlmelo
zo. 31 mrt.De Halve Marathon van HengeloWegMarathon Pim MulierHengelo
za. 6 aprilCompetitie Junioren C/D Ronde 1BaanAC TionEnschede
za. 13 aprilAVH Blokmeerkamp BaanAV HaaksbergenHaaksbergen
zo. 14 aprilEnschede MarathonWegEnschede MarathonEnschede
vr. 3 meiJohan Knaap Games en NSK MeerkampBaanDAV KronosHengelo
za. 11 mei1e Medaillewedstrijd Regio Twente BaanASV EibergenEibergen
za. 18 meiHardenberg City-RunWegAV Spurt'88Hardenberg
za. 18 meiAthletics ChampsBaanAC TionEnschede
wo. 22 meiFBK SchoolatletiekBaanFBK GamesHengelo
do. 23 meiFBK SchoolatletiekBaanFBK GamesHengelo
vr. 24 meiFBK SchoolatletiekBaanFBK GamesHengelo
za. 25 meiPupillenmeerkampBaanAV Goor '75Goor
zo. 26 meiEiberrunWegASV EibergenEibergen
zo. 26 meiCompetitie Senioren 3e divisie Ronde 2BaanAAV SISUAlmelo
vr. 31 meiBaaninstuifBaanAV RijssenRijssen
za. 1 juniOGOK Individueel C/D JuniorenBaanMarathon Pim MulierHengelo
do. 6 juniFBK Dubbele MijlWegFBK GamesHengelo
zo. 9 juniFBK GamesBaanFBK GamesHengelo
vr. 14 juniRijsserbergloopWegAV RijssenRijssen
za. 15 juniPupillen en Junioren C/D [AFGELAST]BaanASV EibergenEibergen
do. 20 juniBaaninstuifBaanAC OmmenOmmen
do. 20 juniAvondwedstrijdBaanMarathon Pim MulierHengelo
za. 22 juniCompetitie Junioren C/D Ronde 3BaanAV HaaksbergenHaaksbergen
wo. 26 juniBoeskoolloopWegSV Black and WhiteOldenzaal
za. 29 juni2e Medaillewedstrijd Regio TwenteBaanAC TionEnschede
za. 29 juniBissinghrunWegAC OmmenOmmen
wo. 3 juliKlepperstadloopWegAV Spurt'88Hardenberg
za. 6 juliAthletics ChampsBaanAV RijssenRijssen
za. 6 juliVechtdal TrailCrossAC OmmenOmmen
za. 6 juliDorpsloopWegLoopgroep De LutteDe Lutte
vr. 23 aug.WerpdriekampBaanAV Goor '75Goor
za. 31 aug.C-InterlandBaanAC TionEnschede
zo. 8 sep.SingelloopWegAC TionEnschede
za. 14 sep.3e MedaillewedstrijdBaanAAV SISUAlmelo
do. 19 sep.BaaninstuifBaanLAAC TwenteHengelo e.o.
do. 19 sep.LoopinstuifBaanAC OmmenOmmen
za. 21 sep.Athletics ChampsBaanMarathon Pim MulierHengelo
zo. 22 sep.CityRunWegASV AtleticsNijverdal
za. 28 sep.4e MedaillewedstrijdBaanAV HaaksbergenHaaksbergen
zo. 29 sep.KronolympicsBaanDAV KronosEnschede
zo. 29 sep.ClubkampioenschappenBaanAV IphitosLosser
za. 5 okt.Clubkampioenschappen van Twenterand, Spurt, ACO, AV Salland en AtleticsBaanASV AtleticsNijverdal
zo. 6 okt.Halve Marathon van OldenzaalWegLAAC TwenteHengelo e.o.
za. 12 okt.ClubkampioenschappenBaanAAV SISUAlmelo
za. 19 okt.OldemeijercrossCrossAV Spurt'88Hardenberg
za. 26 okt.Diepe Hel HolterbergloopWegASV AtleticsNijverdal
zo. 27 okt.RecordindoorIndoorAC TionEnschede
zo. 27 okt.Diepe Hel HolterbergloopWegASV AtleticsNijverdal
do. 21 nov.BaaninstuifBaanAC OmmenOmmen